Dijital Varlık Oluşturma Hizmetleri

Bitexen Teknoloji A.Ş. > Dijital Varlık Oluşturma Hizmetleri
DİJİTAL VARLIK OLUŞTURMA HİZMETLERİ

Herkes için blockchain teknolojisi

Kurumların, kuruluşların ve bireylerin ihtiyaçlarına göre; hizmet (utility), varlık (security), ödeme (payment) gibi dijital varlıkların altyapısını oluşturarak maliyeti düşük ve hızlı blokzincir teknolojisi ile günlük işlevselliği artırıyoruz.
blockchain

Bitexen Teknoloji A.Ş, Türkiye’nin ilk yerli dijital varlığı BTXN Coin’i Ethereum blokzinciri üzerinde oluşturmuş ve 2018 yılından bugüne kadar farklı blokzincirlerde farklı özelliklere sahip dijital varlıkların oluşturulmasında rol oynamıştır. Bitexen Teknoloji A.Ş.’nin ürünü olan BTXN Coin hakkında daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

Bitexen Teknoloji A.Ş ayrıca 2020 yılında Bitexen.com üzerinde alım satıma başlayan, dayanak varlığı altın olan ve Ethereum blokzinciri üzerinde fiziki altın karşılığı saklanan Ponte Gold (GOLDp) token’in üretim sürecinde teknoloji partneri olmuştur. 2021 yılında ise forma göğüs sponsoru olduğu Adanademir Spor için taraftarların kulüp kararlarında söz sahibi olmalarına ve yine alışverişlerinde indirimler kazanmalarına imkan veren ADS Coin ve bu coini kullanabilecekleri Mavi Şimşekler Android ve iOS mobil uygulamalarını hayata geçirmiştir.