EXEN COIN

EXEN COIN

Türkiye’nin ilk yerli Coin’i

EXEN Coin, kısa bir süre içerisinde dijital varlık dünyasında ilgi uyandıran ve ülkemizin sınırlarını aşarak dünya dijital varlık borsalarında işlem görmesi hedeflenen Türkiye’nin ilk yerli Coin’idir. EXEN Coin, Bitexen Teknoloji A.Ş. tarafından Ethereum blokzinciri üzerinde ERC-20 Token standardı ile sadece 15 Milyon adet üretilen yeni bir dijital varlıktır.

EXEN Coin, Türkiye’nin Coin’idir. Türkiye’de üretilen ilk dijital varlığıdır, ilk kripto parasıdır. Referans kaynak değil, bir dayanak varlığıdır. Kullanıcılarımız bir işlem hacmi üretirler, bu işlem hacmi sonunda da taahhüt edilen miktarda bir satın alma garantisi bulunmaktadır.

Bitexen Teknoloji A.Ş., her ay bulunduğu dönemde dijital varlık alım-satım ve transferlerinden elde ettiği kripto para cinsinden oluşan komisyon ve hizmet bedeli gelirlerinin bir kısmını harcayarak, Bitexen Teknoloji A.Ş. EXEN Coin tahtalarında kullanıcılarından EXEN Coin’lerini satın alır ve alınan EXEN Coin’ler blokzincir üzerinde imha edilerek toplam EXEN Coin arzı azalır. Bu sayede kullanıcıları, ellerindeki EXEN Coin’leri değerlendirerek kazanç sağlayabilmektedirler.